MIRBUD Zakład Remontowo-Budowlany Mirosław Biernacki


KONTAKT

adres Kwidzyńska 7
70-856 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

MIRBUD Zakład Remontowo-Budowlany Mirosław Biernacki

 

MIRBUD Szczecin, firma świadcząca usługi remontowo-budowlane, na terenie Szczecina, a także całego województwa zachodniopomorskiego. Od 2000 r. zajmujemy się takimi pracami jak: kompleksowe remonty mieszkań, docieplenia i ocieplenia domów, budynków i mieszkań, wykańczanie mieszkań, tynkowanie, itp. Nasze wszechstronne doświadczenie powoduje, że mogą nam Państwo w pełni zaufać, powierzając do wykonania nawet najtrudniejsze zadania bez obawy o jakość wykonanej usługi.

 

Wykonujemy prace, kompleksowe remonty, w szerokim zakresie wykańczania wnętrz, np. Malowanie ścian i mieszkań, kafelkowanie, szpachlowanie, układanie glazury,  itp. Szczególną uwagę poświęcamy kompleksowej, rzetelnej oraz fachowej i miłej obsłudze klientów - firma otwarta jest na wszelkie formy współpracy, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki handlowe.

 

Wykonujemy również, ocieplenia domów, docieplenia budynków i poddaszy,  oraz tynki ręczne i malowanie elewacji. Podejmiemy się kompleksowego wykończenia wnętrz, służąc wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w usługach remontowo-budowlanych. Dajemy gwarancje na wszystkie wykonane prace.

 

Serdecznie zapraszamy.